גלקסי S20: המידע המלא על המכשיר מהסדרה המפורסמת בעולם

הסמארטפון גלקסי S20 הוצג בשנת 2020, כחלק מסדרת Galaxy S הבולטת. מאז הוא הפך למכשיר בולט מאוד, תודות לשילוב תכונות חזק ורחב. מה מכשיר זה מציע?

מכשיר חזק מחברה בולטת

סמסונג היא חברה דרום קוריאנית במקור, אך למעשה חברה בינלאומית בולטת מאוד. במסגרת חטיבת Samsung Electronics, היא מפתחת מגוון מוצרי צריכה שונים, כולל סמארטפונים. Samsung Galaxy S20 הוא בין הדגמים הבולטים אשר היא מציגה מדי פעם. תודות למרכזיות החברה בשוק, היא זוכה להתעניינות רבה, דבר שמתבטא במידע רב שזמין ברשת. בין השאר, אתר Mylist מציג סקירה מפורטת שתרצו לראות. כך שברכישת מכשיר כזה, אתם יודעים קודם כל, שמדובר במכשיר חזק מחברה בולטת. זו כבר התחלה טובה.

התכונות הבולטות

גלקסי S20 הוא מכשיר מבוסס אנדרואיד, עם ממשק מותאם של סמסונג. ממשק זה מכונה One UI והוא מקל בין השאר על שימוש במכשיר ביד אחת. זאת, בין השאר באמצעות מיקום אלמנטים שונים יותר בתחתית התצוגה, לשם הגברת השימוש בהם באמצעות האגודל.

הצג הוא בגודל של 6.2 אינץ' והוא מבוסס על טכנולוגיית Dynamic AMOLED 2X. זכוכית המכשיר היא בטכנולוגית Gorilla Glass 6 החזקה.

המכשיר כולל יכולת טעינה מהירה באמצעות חיבור USB (USB Type-C). הוא גם תומך בחיבורים מסוג Bluetooth גרסה 5 וכמובן WiFi.

הזיכרון המובנה הוא בנפח של 8GB, עם אפשרויות הרחבה שונות. ישנו גם אחסון פנימי בנפח 128GB וגם כאן יש כמובן אפשרויות הרחבה שונות.

למכשיר זה סוללה של 4000 mAh ותמיכה בטעינה אלחוטית בתקן Qi. טעינה בצורה כזו, משחררת אתכם מהצורך להשתמש בכבלי טעינה, אם כי היא דורשת כמובן מטען מתאים.

מבחינת פרודוקטיביות ושימוש שוטף במכשיר, תשמחו לשמוע שכלולה בו "עוזרת וירטואלית" של סמסונג. תוכנה זו מכונה Bixby והיא מבינה כמובן (בין השאר) את השפה האנגלית.

גלקסי S20: המידע המלא על המכשיר מהסדרה המפורסמת בעולם

בגרפיקה ובצילום

לומר את האמת, משתמשי סמארטפונים לא ממש מנצלים את כל יכולות הצילום שהמכשירים שלהם מציעים. למעשה, הטלפונים הסלולאריים מציעים כבר מזמן, הרבה יותר יכולות, במגוון היבטים, מכפי שהאדם הממוצע משתמש באופן שוטף. ובכל זאת, התחרות בין יצרני הסמארטפונים נמשכת, גם ובמידה רבה סביב היבטי הגרפיקה, הצילום והוידיאו. מה מציע גלקסי S20 מבחינה זו? קצב הרענון של התצוגה עומד על Hz120. למכשיר זה שלוש מצלמות שמגיעות עד 64 מגה פיקסל ויכולות צילום חזקות במיוחד (וכאן מספר טיפים לצילום טוב בנייד). בין השאר, הוא מסוגל לצלם וידאו ברזולוציה של 7680 על 4320 (K8). תכונה מעניינת במיוחד בהקשר זה, היא יכולתו לצלם ולהסריט בו זמנית! הזום מאפשר להתמקד עד פי שלוש ואם משתמשים בזום הדיגיטלי, עד פי שלושים.

עוד כמה נקודות חשובות

עוד נזכיר, כי בסדרה זו זמינים גם הדגמים Galaxy S20+ ו-Galaxy S20 Ultra. כמו כן, יש מגוון דגמי משנה ואפשרויות הרחבה וכדומה, כך שעומדת לרשותכם גמישות לא קטנה לגבי הרכישה. כדאי לנצל זאת, בכדי להבטיח שאתם רוכשים את המכשיר במפרט המתאים לכם ביותר. כך, לא תשלמו לחינם על תכונות שבהן לא תשתמשו לעולם. מצד שני, תפיקו את מיטב התועלות, מהסכום שתשקיעו לבסוף במכשיר זה.

ניתן להשיג את המכשיר בצבעים שונים, בהם כחול, לבן, אדום, ורוד ואפור.

מידות המכשיר אופייניות למקובל כיום והן עומדות על 151.7 על 69.1 על 7.9 מילימטר.

לסיכום

אין ספק, כי מדובר במכשיר עוצמתי ורב אפשרויות. למעשה, עבור דרישותיהם של רוב האנשים, הוא יספיק והרבה יותר מכך.

 

נגישות