יצאנו לבדוק: האם מכונת התספורת פנסוניק ER1611 שווה את הכסף?

האמת היא שאם יש יתרון אחד משמעותי בלהיות גברים בעולם הזה, זו העובדה שיש לנו את האפשרות להסתפר בעצמנו בבית – אנחנו לא צריכים לקבוע תור, לא מחויבים לשעות של הספרים שלנו ולא צריכים להסתבך עם תסרוקות מיוחדות ומאתגרות במיוחד. באמצעות מכונת תספורת איכותית, כל גבר יכול להיות מתספורת מעולה בבית, ועם מכונה טובה אפשר גם לקצץ את הזקן ולעצב אותו, מה שמייתר את השימוש במכונת גילוח או סכין גילוח שזה בכלל נחמד. עם זאת, על מנת להנות מתספורת איכותית באמת ובשביל לא לזרוק סתם את הכסף שלנו, חשוב לבחור במכונה חזקה, אמינה ואיכותית, ובעיקר כזו שמתאימה לנו ולצרכים שלנו. בגלל שיש הרבה מאד סוגים של מכונות בשוק כיום, לפעמים הבחירה היא מורכבת ולכן מומלץ לברר קצת יותר מידע על כל דגם שמעניין אותנו. אנחנו רוצים לסקור כעת את אחד הדגמים הפופולריים בשנים האחרונות של חברת פנסוניק, דגם ER1611, ולנסות להבין אם הוא אכן שווה את המחיר שלו.

מידע בסיסי

מדובר על מכונת תספורת איכותית למדי לפחות מבחינת המפרט שלה. היא מיועדת בהגדרה שלה לשיער ראש ושייכת למותג האיכותי פנסוניק. היא מגיעה עם בסיס הטענה המאפשר אחסון נוח והטענה נוחה, ויש לה שבע דרגות חיתוך שונות באורכים משתנים, מה שמאפשר בהחלט עיצוב נוח לפי הטעם והסגנון של כל אחד. תוכלו למצוא מידע נוסף באתר שייברס לגבי המפרט של המכונה. וכעת בואו ננסה להבין אם היא אכן שווה את המחיר הממוצע שלה שעומד על סך של 450 שקלים.

הטענה

הסוללה חזקה ועוצמתית ומאפשרת זמן שימוש די ארוך של כשעה פחות או יותר, זאת לאחר הטענה של חצי שעה. שימו לב שברמה העקרונית ניתן להשתמש במכשיר באופן חשמלי כאשר הוא מחובר לחשמל, אבל בגלל שהוא מגיע עם עמדת טעינה זה לא הדבר הכי נוח וטבעי שיש. עם זאת, נראה כי השימוש במכשיר רק באמצעות הסוללה שלו בהחלט מספיק ועושה את העבודה.

סכינים ואורכים

היתרון המשמעותי של המכונה הזו, זה תוספי האורך הרבים שמגיעים איתה – 0.8-2 מ"מ, 12 מ"מ, 3 מ"מ, 4 מ"מ, 6 מ"מ, 9 מ"מ, 12 מ"מ ו-15 מ"מ. זה בהחלט מעולה עבור מי שרוצה להנות מתספורות מיוחדות ומדורגות באורכים שונים, אבל פחות מתאים לקירחים שרוצים להנות מתספורת אפס וצריכים את האפשרות הזאת ולכן היא פחות מתאימה להם.

קיצוץ זקן

ברמה העקרונית הדגם הזה מיועד לשיער הראש, אבל בהחלט ניתן להשתמש בו גם לקיצוץ הזקן. עם זאת יש כאלו שמדווחים שהסכינים חזקות, כך שאולי זה לא בהכרח מתאים לגברים בעלי עור פנים עדין יחסית, אלא רק למי שיש לו פנים מחוספסות.

 יצאנו לבדוק: האם מכונת התספורת פנסוניק ER1611 שווה את הכסף?

ביקורות והמלצות

משיטוט מהיר בראשית וחיפוש ביקורות והמלצות על הדגם, נראה כי מדובר בהחלט בדגם פופולרי בקרב גברים רבים. בעיקר מדברים על הסוללה שהיא חזקה ואיכותית, על ריבוי האביזרים הנלווים שמקלים על חווית התספורת וכמו כן ניכר מביקורות הגולשים שמדובר על דגם שמחזיק שנים ארוכות במצב טוב מבלי להתקלקל.

כשמסתכלים על הדברים הללו ומשקללים אותם יחד , נראה כי אכן המחיר של המכונה הזו שווה ומשתלם. אנו בהחלט ממליצים לחקור לעומק כל דגם של מכונת תספורת שמעניין אתכם, כך תוכלו להיות בטוחים שאתם רוכשים אך ורק מוצרים שמתאימים לכם. שיהיה הרבה בהצלחה!

נגישות