מד קרישה ביתי הוא מכשיר מתאים עבור אנשים שנוטלים תרופות אשר מדללות את הדם. מדובר בדרך כלל באנשים מבוגרים אשר עליהם למנוע דימום יתר בשל תרופות שהם נוטלים. מד קרישה ביתי הוא מכשיר מתקדם עם פיתוח טכנולוגי חדיש שמאפשר בדיקה פשוטה אותה מבצעים בבית. המכשיר חוסך משמעותית בצורך לכתת רגליים מהרופא אל המעבדה ואל קופות החולים כדי לבצע את הבדיקה.

אבל כיצד משתמשים במד קרישה ביתי? הנה כמה דרכים להיבדק בקלות:

אם בעבר כדי לבדוק את מצב קרישת הדם היה צורך בהגעה למעבדה של קופות החולים אחרי הפניה של רופא, הרי שכיום אפשר לבצע את הבדיקה בקלות בבית. מד קרישה ביתי מתאים לאנשים מבוגרים שנוטלים תקופות המדללות את הדם – מה שיכול להיות מסוכן במקרה של תאונה או פציעה.

מד קרישה נועד לבצע בדיקה קלה בבית כדי שהמטופל יהיה בטוח ביכולות של קרישת דמו, בעיקר אם הוא נוטל תרופות לדילול דם כמו למשל נטילת אספירין באופן קבוע עד תרופות כמו קומדין, וורפין וכולי. המכשיר מיועד גם עבור מי שסובל מקרישיות יתר ומאפשר לבדוק את קרישת הדם הנוכחית ובכך לבצע התאמות של תרופות.

מד קרישה ביתי: המדריך המלא למשתמש

כיצד נראה מד קרישה ואיך משתמשים?

מד קרישה ביתי נראה ממש כמו עט כבה שמאפשר בדיקה קלה ופשוטה. מדובר במכשיר אופטימאלי שמאפשר הכנסה של צ'יפ ששומר את כל הנתונים על הנבדק. את המכשיר מדליקים וממתינים להגעתו לטמפרטורה מתאימה.

כעת כשהמכשיר מספיק חמים אפשר לבצע את הבדיקה על ידי דקירה קלה של האבצע. את המכשיר מצמידים לשבב ולאחר מכן תקבל המערכת את הנתונים ותבחן את הפרמטרים השונים שקובעים את מידת קרישת הדם בגוף, בזמן שכל אחת ואחד יכול לקרוא את הנתונים ולהבין אותם בקלות.

המכשיר נחשב מתקדם מאד ואיכותי ואפשר באמצעותו לקבל תוצאות של בדיקות קרישת דם באמצעות קידוד אותו מקבלים בעת ביצוע הבדיקה ובזמן הוצאת טיפת דם אחת בודדת – מה שיאפשר תוצאות מדויקות במידה ותרכשו מכשיר איכותי. באמצעות מעקב אחר קרישת הדם אפשר לנהל חיים בריאים יותר והרבה יותר שלווים ואיכותיים.

מה היתרונות של מד קרישה ביתי?

  • היתרון המרכזי הוא כי לא צריך לגשת אל קופות החולים ואפשר לבצע את הבדיקה באמצעות מכשיר קטן ויעיל.
  • את המכשיר אפשר להזמין במשלוח מהיר לכל מקום והוא יגיע אליכם במהירות וישמש אתכם בכל פעם שתצטרכו לבצע בדיקה.
  • המכשיר פועל במהירות ואינו מסב כאב רב, והוא מציע תוצאות במקום, ללא המתנה. את המכשיר אפשר להזמין און ליין או בטלפון מאתרים שעוסקים בציוד רפואי ביתי.
  • מד קרישה אפשר להזמין בקלות לבית ולקבל את הערכה המלאה כוללת שבב לזיהוי וניתוח נתונים.

חשוב לדעת כי מדובר במכשיר רב פעמי שיכול להישמר ולתפקד זמן רב במידה ושומרים עליו כראוי ומשתשים בו נכון. בדקו באתרים איזה מד קרישה רב פעמי יכול לשמש אתכם וכיצד מאחסנים ושומרים עליו. הוראות אחסון תוכלו לקבל גם לאחר שתזמינו אליכם את המוצר.

מד קרישה ביתי מעולה למי שקשה לו לצאת מהבית לבדיקות ומספק מענה מושלם לאנשים מבוגרים שנוטלים תרופות. לכן חשוב להבין יותר על מה מדובר ולבחון מוצרים מתקדמים שמספקים טכנולוגיה ייחודית ופיתוחים מתקדמים לביצוע בדיקות ביתיות.

** המידע באתר הוא לא חוות דעת רפואית או המלצה רפואית מכל סוג שהוא, כדי לקבל את הטיפול המדויק לצורך הטיפול בבעיה יש לפנות לרופא ו/או למומחה בלבד.

נגישות