פורטל הבריאות הגדול ביותר בישראל: הכירו את אתר אינפומד!

האינטרנט בלי ספק מציע מאגר עצום של ידע בכל תחום אפשרי, והידע הזה זמין ונגיש לכל המעוניין בו. יש לכך יתרונות רבים, כמו האפשרות לקבל מידע על תחומים ועל שירותים רבים במהירות ובשפה נגישה, אך לשפע המידע קיים גם חיסרון בולט – מהימנות. לא כך מה שכתוב באינטרנט הוא בהכרח נכון, וכגולשים עלינו לערוך סינון מבין שלל מאגרי המידע המקוונים ולבחור את המקורות והאתרים האמינים ביותר כדי לקבל מידע מהימן. אתר שכזה, המציע מידע הנוגע לכל תחום בענף הרפואה, הוא פורטל הבריאות אינפומד. במאמר זה נכיר לכם את פורטל אינפומד ונסביר כיצד תוכלו להיעזר בו.

על אינפומד

אתר אינפומד, שהוקם כחלק מקבוצת נובולוג (חברה ישראלית ציבורית העוסקת בשירותי בריאות), הוקם במטרה להעניק לגולשיו מידע מקצועי ומהימן בתחומי הבריאות והרפואה בשפה נגישה ובהירה. האתר קיים מזה 19 שנים והוא מציע מאגר מידע רפואי עדכני ותכנים מקצועיים שנכתבו בשיתוך עם רופאים ומומחים המשתייכים לענפי רפואה מגוונים. כמו כן, אתר Informed משתף פעולה לא רק עם רופאים, אלא גם עם מוסדות רפואיים, מכונים, מטפלים ואף חברות ביטוח.

מה תוכלו למצוא באתר?

כאמור, אתר אינפומד עשיר בתכנים מעולמות הרפואה. אבל כיצד הוא יכול לסייע לכם?

חיפוש רופאים

מחפשים רופא המתמחה בתחום מסוים? באתר אינפומד קיים אינדקס רופאים, המרכז בעבורכם מבחר רחב של רופאים מכל רחבי הארץ, שמתמחים בענפי רפואה שונים – כמו למשל קרדיולוגים, רופאי עיניים, רופאי שיניים, פסיכיאטרים ופלסטיקאים. אינדקס הרופאים באתר אינפומד מאפשר לכם לבחור את הרופא המתאים בעבורכם בקלות ובמהירות.

אינדקס תרופות מקצועי

קיבלתם מרשם לתרופה מסוימת ואיבדתם את העלון לצרכן? מתעניינים על אודות תרופה כלשהי ומחפשים מידע אמין לגביה? שוקלים לצרוך תוספי תזונה ומתלבטים? אתר אינפומד מציע אינדקס תרופות המכיל את כל המידע הנחוץ על מינונים, תופעות לוואי ואופן פעילות של מגוון תרופות הרשומות בישראל.

מידע על מחלות שונות

כולנו חולים מדי פעם, אבל מה באמת קורה לגוף שלנו בזמן חולי? באתר אינפומד תמצאו מידע על מגוון מחלות, תופעות וכל מיני הפרעות, כולל תסמינים, גורמי סיכון ואופני טיפול. יחד עם זאת נדגיש כי המידע באתר אינפומד אינו תחליף לרופא או לייעוץ רפואי כלשהו, והוא מיועד רק להרחבת הידע שלכם על אודות מחלות שונות.

מידע מקיף על ניתוחים והליכים רפואיים

קיים מגוון רחב של טיפולים ופרוצדורות רפואיות שנועדו לרפא או לכל הפחות להקל עלינו בהתמודדות עם מחלה או הפרעה כלשהי. מידע מפורט על הליכים כאלה תוכלו למצוא באתר אינפומד, והוא כולל מידע על שיטות טיפול, הסברים על טיפולים, תופעות לוואי וכמובן סיכונים.

חדשות ומחקרים עדכניים מעולם הרפואה

מתעניינים בעולם הרפואה? אתר אינפומד הוא המקום בעבורכם. באתר תמצאו מגוון רחב של חדשות ומחקרים המתפרסמים מעת לעת בעולם המחקר הרפואי, כאשר התוכן המקצועי מונגש לקהל הרחב בשפה העברית.

פורומים, מחשבונים ואינדקס מונחים

באתר אינפומד תוכלו למצוא עוד מגוון רחב של כלים ואפשרויות שיוכלו לשמש אתכם למטרות שונות. למשל, האתר מציע פורומים המנוהלים בידי רופאים ונוגעים למגוון תחומי רפואה, אינדקס מונחים מעולם הרפואה ואפילו מחשבונים מקוונים, כמו מחשבון ביוץ, מחשבון דופק מטרה לאימון, מחשבון סיכון להתקף לב ועוד.

לסיכומו של עניין,

אנחנו מציעים לכם לסייר באתר אינפומד ולהתרשם ממנו בעצמכם. כולנו זקוקים מדי פעם למידע בעניין רפואי, אך לא תמיד קיים תור קרוב לרופא או לאיש מקצוע, ועל כן האתר עשוי לעזור לכם מאוד. יחד עם זאת, נדגיש כי המידע באתר אינו תחליף לייעוץ רפואי מקצועי, ועליכם להביא זאת בחשבון.