צריכים לקבוע תור לרופא אונליין? אתר דוקתורים זמין לכם

אם בעבר כדי לקבוע תור לרופא היה צורך בהתקשרויות, המתנה, שיחות עם פקידה ופתיחת יומנים: הרי שכיום הרבה יותר קל לקבוע תור לרופא ולעשות זאת אונליין. כיום מטופלים של קופות חולים יכולים לזמן תור במהירות באמצעות שירותי קביעת תורים אונליין.

אתר דוקתורים נחשב מבין הפלטפורמות המהירות והיעילות לקביעת תור לרופא און ליין והוא מאפשר מגוון רחב של יתרונות. אבל למה כדאי להזמין תור דרך האתר? הנה מספר סיבות עיקריות:

בחירת רופאים מומחים ורופאים כלליים

חשוב שתדעו שבאמצעות אתר דוקתורים אפשר לבחור רופאים ממגוון רחב של תחומים החל מרופא משפחה עד רופא ילדים, כמו גם רופא עור ומין, אורתופדיים, רופא אף אוזן גרון, רופאי עיניים, גניקולוגים ואפילו קרדיולוגים. באתר דוקתורים אם אפשר לקבל רשימה של רופאים מומחים בכל תחום כמו קביעת תור לרופא משפחה ורופא כללי עד רפואת עיניים, רפואת שיניים, אורתופדיה וכולי. כך תוכלו להיעזר גם בשעת חירום וגם לקבוע תור עתידי לרופא מומחה.

קביעת תורים לכל קופות החולים

לא משנה באיזה קופה אתם חברים, באמצעות אתר דוקטורים תוכלו לקבוע תורים עבור כל קופות החולים. האתר מאפשר זימון תור מכל קופות החולים בישראל עם היצע רחב של אפשרויות. קביעת תורים אונליין הופכת הרבה יותר פשוטה קלה ויעילה לכן רבים בוחרים בה גם כשהם מתכננים את תכנית הבריאות שלהם, כמו גם כשהם זקוקים לרופא בזמן חירום.

קביעת תור במהירות

אתר דוקתורים מאפשר קביעת תור בקלות ללא צורך בשיחות או בהמתנה ארוכה לנציג שירות. באמצעות השירות פשוט נכנסים לאתר, בוחרים רופא, בוחרים מיקום, שעה וקובעים תור במהירות.

זמינות

חשוב לדעת שהאתר תמיד זמין ואין צורך לחכות לשעות פעילות של מוקד כדי להזמין תור. את התור אפשר להזמין בכול שעה, גם באמצע הלילה.

צריכים לקבוע תור לרופא אונליין? אתר דוקתורים זמין לכם

אפשרויות בחירת מיקום המרפאה

דרך האתר אפשר לבחור כל מיקום של רופא ומרפאה ולבחור כל מיקום מתאים. כך למשל אפשר להזמין תור גם כשאתם בחופשה.

שיחות אונליין עם מומחים בווידאו

טוב לדעת שבשנת 2021 אפשר לדבר עם הרופאים בטלפון או אונליין. אתר דוקתורים מספק שירות שיחת וידאו עם רופא אונליין ובכך חוסך המתנה ארוכה לרופא, תורים ארוכים וימים רבים של המתנה לבדיקה וייעוץ של רופא.

התחברות והרשמה קלה לשירות

בזמן שקופות החולים מחייבות את המטופלים שלהן להתמודד עם סיסמאות וקודים מסובכים בעת ההרשמה לשירותי און ליין של הקופה – אתר דוקתורים מספק הרשמה קלה ובטוחה. את השירות אפשר לקבל מכל מכשיר החל מהמחשב האישי עד הסמארטפון שמאפשר התחברות קלה ומהירה לשירות.

תור מכל מקום

אתר דוקתורים מאפשר קביעת תור מכל מקום ולכול מקום. כך אפשר לקבוע תור אל מגוון רחב של רופאים ואפשר לקבל רשימה של רופאים מומחים בכל תחום. כך תוכלו להיעזר באתר בשעת חירום וגם לקבוע תור עתידי לרופא מומחה. האתר מספר קביעת תורים באזור תל אביב, ירושלים, אזור הצפון, אזור חיפה, אזור המרכב, ואפילו קביעת תור לרופאים באזורים מרוחקים כמו יהודה ושומרון.

קביעת תורים לכל קופות החולים

לא משנה באיזה קופה אתם נמצאים, באמצעות אתר דוקטורים תוכלו לקבוע תורים עבור כל קופות החולים הקיימות. הזמינות, המהירות והיצע רחב – הופכים קביעת תורים אונליין להרבה יותר פשוטה קלה ויעילה. לכן רבים בוחרים בה כאשר הם זקוקים לתור לרופאים מסוגים שונים.

נגישות