מתאמנים אחרי שעות העבודה? יש תוספי תזונה שיכולים לסייע

החיים כעובדי הייטק מחייבים סדר יום עמוס ותובעני במיוחד. בדיוק בגלל זה רבים מהעובדים בתחום מחליטים לא לוותר ולהשקיע באימון גם לאחר יום עבודה עמוס, בין אם מדובר באימון המתבצע בתוך מכון הכושר במקום העבודה או באוויר הפתוח. לא משנה באיזו דרך אתם בוחרים להתאמן, לתוספי התזונה יש חשיבות עצומה מבחינת ההצלחה שלכם באימונים כמו גם השמירה על בריאותכם. בעידן שבו רבים מבינים כי תזונה וכושר הולכים יד ביד, עולם תוספי התזונה מהווה הזדמנות מצוינת ליצירה של שגרת אימונים אפקטיבית – בניית מסת שריר, שיקום לאחר אימון וכן מניעת פציעות. מהם תוספי התזונה שיכולים לסייע לכם להגשים את המטרות? להלן סקירה מיוחדת:

קולגן לספורטאים

בשנים האחרונות אין כמעט מתאמן שלא שמע על קולגן. למעשה, תוסף מצוין שיכול לעזור לכם לשמור על הבריאות ובמקביל לקבל יתרונות נוספים בעקבות שימוש קבוע בקולגן לספורטאים. תוסף זה מכיל ריכוז גבוה של קולגן לצד מינרלים כמו גם ויטמינים השומרים על הסחוסים, רקמות החיבור וכן שיפור היכולת לכוח מתפרק. שורה של מחקרים שנערכו בתחום מצאו כי קולגן לספורטאים מספק את התנאים הטובים ביותר לטובת אימון, בייחוד בעבור עובדי הייטק שנאלצים לעבוד לאחר שעות העבודה ובהתאם לכך ליצור תמהיל אימונים מדויק ואפקטיבי. היתרון של התוסף הוא שהוא מתאים גם לספורטאים מקצועיים וגם לחובבים, זאת בנוסף לעובדה כי מדובר בתוסף תזונה ללא תופעות לוואי ומאושר ע"י משרד הבריאות.

מתאמנים אחרי שעות העבודה? יש תוספי תזונה שיכולים לסייע

אשלגן

האשלגן נחשב לאחד המינרלים החשובים ביותר לגוף האדם ובייחוד לספורטאים וזאת מאחר והוא מסייע בוויסות קצב הלב וכן מאזן ההולכה החשמלית של הגוף. בנוסף לכך, מדובר במינרל חשוב ביותר לפעילות התקינה של הכליות ורמות הנוזלים של השרירים ובשל כך תוסף תזונה אשלגן מהווה דרך מצוינת לספק לגוף את כמות האשלגן הדרושה לו, כל זאת ללא תופעות לוואי ובאמצעות קפסולות בהן ניתן להשתמש במשקאות או באוכל, וזאת דרך קפסולות ייעודיות עם ריכוז גבוה של אשלגן ומינרלים נוספים.

חומצות אמינו

חומצות אמינו הן תרכובות אורגניות אשר מהוות את יחידת הבסיס של החלבון. ישנן חומצות שהגוף יודע לייצר באופן עצמאי אולם ישנן גם חומצות שהגוף אינו יכול לייצר, כמו למשל אומגה 3 (החשוב גם לנשים בהיריון וכו'). תוסף תזונה הכולל את כל חומצות האמינו מאפשרות לכם כספורטאים שמתאמנים לאחר שעות העבודה לקבל תוסף המכיל את כל החומצות החיוניות לטובת בניית השריר, התאוששות מאימונים, מניעת עייפות ושחיקה כתוצאה מהאימונים ובהתאם לכך גם יצירה של אורח חיים בריא ומאוזן.

טיפים לאימון ובחירה אפקטיביים בעבור עובדי הייטק אשר מתאמנים

בבואכם לבחור תוסף מזונה חשוב קודם כל לבחון את הצרכים הנדרשים והמטרות שלכם מהאימונים. קחו בחשבון כי ככל שרמת העצימות של האימון עולה, כך הצורך שלכם בתוספי תזונה עולה. שימו לב כי אם אתם בוחרים לצאת ולהתאמן באוויר הפתוח כדאי להתאמן רק במזג אוויר שמתאים לכך, ותוכלו לבחון מראש את מזג האוויר באמצעות אפליקציה ייעודית, כך שתוכלו להתאים את סגנון האימון שלכם למזג האוויר. בנוסף, התייעצו עם הרופא שלכם לגבי שגרת האימונים והתזונה, מתוך מטרה להבטיח כי תדירות האימונים שלכם תואמת את סרגל המאמצים ואת מצבכם הבריאותי לצד שמירה על שגרה מאוזנת של תזונה, באמצעות שימוש בתוספי התזונה אותם הצגנו לכם כאן. בכך, תוכלו להיות בטוחים כי אתם לא רק משפרים את האימון שלכם אלא גם מגיעים לתוצאות, גם כאשר אתם מתאמנים במסגרת חובבנית ומחוץ לשעות העבודה העמוסות בעולם ההייטק.

*המידע באתר הוא לא חוות דעת רפואית או המלצה רפואית מכל סוג שהוא, כדי לקבל את הטיפול המדויק לצורך הטיפול בבעיה יש לפנות לרופא ו/או למומחה בלבד.