הכירו את הפורטל: באתר rlaw תמצאו את המידע המשפטי העדכני ביותר!

עולם המשפט הוא עולם מורכב למדי, אשר רובנו לא מתמצאים בו. לעתים עולה צורך אישי במידע מסוג זה או לכל הפחות, בקבלת מידע בסיסי לשם ההבנה הראשונית. היכן מוצאים זאת? לא חסר מידע ברשת האינטרנט, אך מה המקור שלו? בנושאים כאלה, האמינות היא כמובן נקודה קריטית, שלא תרצו להתפשר עליה. מענה מומלץ לאתגר זה, מספק פורטל rlaw:

מידע אמין, בכתובת אחת

אתר משרד עורכי הדין אלמוג שפירא, איננו עוד אתר תדמיתי פשוט בתחום זה. הוא מציע גם מידע רב, מפורט, עדכני ושימושי, במגוון נושאים משפטיים בולטים. מדובר במשרד בולט בדירוגי גלובס ודן אנד ברדסטריט ישראל, אשר מתמחה בסיוע משפטי מול מוסדות רפואיים וחברות ביטוח. כך שתוכלו לעבור על התכנים שבו מתוך הידיעה, שאתם מקבלים מידע מקצועי ואמין. המידע שמספק פורטל rlaw אינו מהווה תחליף לייעוץ משפטי, אשר יתעמק בנסיבות האישיות שלכם ויספק ייעוץ בהתאם. עם זאת, בעזרת מעבר על פורטל זה, תוכלו לקבל אינפורמציה התחלתית חשובה.

הכירו את הפורטל: באתר rlaw תמצאו את המידע המשפטי העדכני ביותר!

מה זמין בפורטל?

בפורטל rlaw תמצאו בין השאר עמוד מדריכים ובו מדריכים שמרחיבים על נושאים משפטיים רבים וחשובים. לשם ההמחשה: מדריך תביעות ביטוח, מדריך תביעות אובדן כושר עבודה, מדריך זכויות חולי פרקינסון ועוד.

שורה של פורומים בנושאים משפטיים שונים, מאפשרת להעלות שאלות ככל שיש לכם ולקבל תשובות.  בעמוד "סיפורי הצלחה", תוכלו לקרוא על מקרים אמיתיים מהחיים, אשר ממחישים כיצד המשרד סייע לפונים אליו במצבים שונים.

לא מבינים מונח מסוים? עולמות המשפט והביטוח, עמוסים במונחים מבלבלים, שלא מוכרים לרבים. גם מבחינה זו הגעתם למקום הנכון – בפורטל rlaw תמצאו מילון מונחים מפורט, אשר מסודר לפי אלף בית.

כמו כן, ישנו עמוד "בתקשורת", אשר מציג כתבות שונות ועמוד של פידבק מלקוחות החברה.

עוד על המשרד

משרד עורכי הדין אלמוג שפירא מספק שירותי ייעוץ משפטי, ייצוג והופעה בבתי משפט. הוא הוקם ומנוהל על ידי עורכי הדין המנוסים רפאל אלמוג ורן שפירא ומתמחה במיוחד בתחום תביעות הביטוח והנזיקין. הפירוט המלא של תחומי עיסוק המשרד הוא: רשלנות רפואית, דיני ביטוח, אובדן כושר עבודה, תביעות סיעוד, תביעות ביטוח חיים, תאונות דרכים, תאונות עבודה, ביטוח לאומי, נזקי גוף ונזקי רכוש. המשרד אינו מייצג מוסדות רפואיים או חברות ביטוח, אלא רק את נפגעיהם, כך שהוא בעל התמחות וניסיון רב ב"זווית" זו. בהיבט הרפואי, צוות המשרד מסתייע באופן שוטף במומחים לנושאים רפואיים ספציפיים, ככל שנדרש.

לסיכום

אל תבזבזו את זמנכם באיסוף פירורי מידע משפטי באינטרנט, מפה ומשם. במקום זאת, מומלץ לשמור את כתובת פורטל rlaw לשעת הצורך, שאז תוכלו לקבל בעזרתו מענה מהיר. זאת, גם עבור קבלת ידע ראשוני אמין וגם לשם קבלת סיוע מקצועי נוסף, ככל שיידרש.