מזכירה וירטואלית: השירות המתקדם שיכול לחסוך כסף לעסק שלכם

אם אתם מנהלים או בעלי עסקים, את המאמר הזה אסור לכם לפספס. אנחנו נציג בו אפשרויות מתקדמות לייעול העסק שלכם לא רק מבחינת חיסכון חשוב בכסף, אלא גם מכיוון של התייעלות בתהליכים העסקיים עצמם. כיום לא ניתן לחשוב על תחומים עסקיים ללא תחרות. בכל תחום ובכל נישה כמעט הדרישות מהלקוחות רק עולות, הציפיה למחירים היא שהם יהיו נמוכים ככל האפשר ומתחרים חדשים נמצאים לא רק בעיר שלכם אלא גם ממקומות מרוחקים או אפילו מדינות אחרות. לאור זאת, עליכם לבחון כלים מתוחכמים להתמודדות עם תחרות גוברת. כלי אחד כזה הוא הוצאה של שירותי המזכירות מהעסק עצמו אל מיקור חוץ. למרות היתרונות הברורים בצעד הזה, הוא גם מרתיע רבים ולא בצדק. המשיכו לקרוא ותבינו מה ניתן להשיג בכך והאם זה מתאים גם לעסק שלכם. מדובר בפתרון אשר משתמש בטכנולוגיה לא לשם הטכנולוגיה עצמה, אלא על מנת לפתור בעיות של ממש. בואו נתחיל:

שירות אינטרנטי חדשני

שירות מזכירה וירטואלית משלב בין כוח אדם איכותי לטכנולוגיה מתקדמת של קישוריות אינטרנטית ומחשוב בענן. זהו שירות שניתן ביעילות מרחוק אבל בשביל מי שפונה אל העסק שלכם הוא מרגיש ידידותי, יעיל וזמין. כיום, הפניות אל העסק, הן מצד הלקוחות והן מצד הספקים, נעשות באמצעים אלקטרונים שונים: שיחות טלפון, הודעות וואטסאפ, אימיילים ועוד. על כל אלו ניתן לענות ביעילות גם מבלי להיות נוכח באופן פיזי בעסק שלכם. מזכירה וירטואלית יכולה לא רק לטפל בפניות השונות, אלא גם לדווח על כמות הפניות ולדעת לסנן אותן ולהעבירן לפי הצורך לגורם אחר בעסק שלכם.

חיסכון בכסף

אחת ההוצאות הכי גדולות בעסק היא על משכורות ועובדים. ההוצאה הזו לא מסתכמת רק בתלוש השכר עצמו, יש לה הוצאות רבות המסתתרות בה:

השמה

זוהי הוצאה כבדה הכוללת איתור מועמדים ומיונם כמו גם את תקופת ההכשרה שלהם. שירות מזכירה וירטואלית חוסך לכם את כל זה ומציע לכם כוח אדם מיומן כבר מהרגע הראשון.

מזכירה וירטואלית: השירות המתקדם שיכול לחסוך כסף לעסק שלכם

חופשות וימי מחלה

מדובר כאן על הוצאות ישירות אבל גם נסתרות בדמות חוסר יעילות ואי ביצוע של מטלות בזמן. שירות מזכירה וירטואלית יבטיח ביצוע המטלות ללא הפתעות.

עלויות נדל"ן ואחרות

עובדים בעסק עצמו דורשים משרדים, מטבח, שירותים והוצאות חשמל, מים ולעיתים גם כיבוד או ארוחות. שירות מזכירה וירטואלית מגלם בתוכו את כל ההוצאות ומאפשר לכם להתנהל ממשרדים קטנים יותר או לאייש אותם באנשי מקצוע אשר יוכלו לקבל נפחי עבודה גדולים יותר ולהגדיל את שורת הרווח.

מקצועיות

שירות וירטואלי של מזכירה מאפשר לכם לקבל כוח אדם מיומן יותר ממה שתצליחו להשיג בהעסקה ישירה. ראשית, תוכלו תמיד לבקש להחליף לנותני שירות מיומנים או לעבור לספק אחר. זאת ללא כל בעיה של פיטורים או הפסקת יחסי עובד מעביד. שנית, השירות ניתן במקרים רבים על ידי כמה אנשי מקצוע עם

התמחויות שונות: קשרי לקוחות, הנהלת חשבונות, ניהול עובדים וכו'. ההתמקצעות הזאת מאפשרת לכם להגיע למילוי משימות מדויק יותר וביצועים טובים יותר, דבר שיתרום בסופו של דבר גם לביצועי העסק ולרווחיות שלו.

לבסוף, שירות מזכירה וירטואלית מאפשר לכם להגדילו כאשר העסק דורש זאת ולצמצם בזמנים קשים יותר. הגמישות הזו בהפעלה היא לבדה יתרון עצום מול העסקה של עובדים אשר פעמים רבות נהיים נטל על העסק. הכיוון כיום הוא להשאיר בעסק רק את העובדים אשר קשורים לפעילות הישירה שלו ואת יתר הפעולות לתת לספק חיצוני לבצע.