מפריחים את ההייטק בלוקיישן מרכזי ומנצח: הכירו את פארק עתידים בתל אביב

תעשיית ההייטק היא תעשייה משגשגת שבשנים האחרונות הפכה למנוע הצמיחה המרכזי של מדינת ישראל. למעשה, בעידן כמו זה, החדשנות הפכה למניע קריטי לצמיחה בתעשיות רבות, גם במגזר הכללי אבל גם בעבור יזמים ובעלי עסקים שיכולים לעבוד בסביבה תוססת, המקדמת הצלחה וחדשנות. שחקן מרכזי בנוף ההייטק הישראלי הוא פארק עתידים, מתחם רחב ידיים הממוקם בצפון תל אביב. המתחם מהווה מוקד לחדשנות טכנולוגית, ומציע מתקנים חדישים ומגוון שירותי תמיכה שיסייעו לחברות היי-טק לצמוח ולהצליח. מה חשוב לדעת אודות הפארק? כל הפרטים בכתבה הבאה.

אווירה קהילתית וחדשנות בצפון תל אביב

פארק עתידים ממוקם בלב אזור צפון תל אביב, בתוך עיר תוססת וכזו הנחשבת למרכז העסקים הגדול ביותר בישראל. כידוע, העיר היא ביתם של חברות רבות, מוסדות ותאגידים רב לאומיים. זה הופך את העיר ובייחוד את פארק עתידים תל אביב למיקום אידיאלי בעבור חברות היי-טק המעוניינות לנצל את המענה שאותו אפשר לקבל במסגרת של עבודה במתחם, הן במסגרת של עבודה במתחם עבודה משותף המתוחזק כהלכה ועד לגישה מהירה בעבור העובדים. את הפארק הקימו במשותף עירית תל אביב ביחד עם אוניברסיטת תל אביב, כאשר אחד מהאלמנטים שהפכו את המתחם למבוקש נובע בין היתר בשל שורה של שירותים, בהתאמה אישית. כך למשל, אפשר לשכור אולם ישיבות לטובת התכנסות של בעלי עניין ואף לנצל את סביבת העבודה המשותפת לטובת שיתופי פעולה שיזניקו את העסק שלכם כמה שלבים קדימה.

מדובר במתחם מבוקש ויוקרתי המשלב בין משרדים, מעבדות חדשנות וכן סביבת תעסוקה נגישה ונוחה, כפי שאפשר להתרשם גם מהסיור הווירטואלי באתר הרשמי. באתר תוכלו לקבל שפע של פרטים אודות המתחם, חללי העבודה וכן אירועים קהילתיים שבהם תוכלו לקחת חלק באופן קבוע.

 

התאמה מדויקת לצרכים הנדרשים

מתחם הפארק מציע מגוון חללי עבודה מודרניים וגמישים, לרבות משרדים בחלל פתוח, משרדים פרטיים וחללים משותפים. כל סביבת עבודה מיועדת לענות על הצרכים הספציפיים של חברות הייטק, עם תכונות כמו אינטרנט מהיר, טכנולוגיה מתקדמת וכן עיצוב אקלקטי ומרשים. לצד זה, תוכלו לנצל את המדשאות הירוקות לטובת הירגעות וכן גיבוש של העובדים במסגרת יום העבודה, כמו גם לצאת למסעדה או בית קפה הנמצאים בסמוך לאזור. באופן קבוע מתקיימים באזור אירועים קהילתיים שהופכים את האזור הזה לתוסס ואטרקטיבי מאוד בעבור בעלי עסקים בכל התחומים, ובוודאי בענף ההייטק. הסיבה לכך נובעת בעקבות זירה חדשנית הכוללת גם מעבדת חדשנות וכן מענה בהתאמה אישית לצרכים, כל זאת באופן המשרת את הצרכים, ובהתאם לכך מקדם את היכולת לנוע קדימה, ולהצליח בסביבה עסקית מאתגרת, אך בעלת פוטנציאל אדיר. שירותים אלו יכולים להיות חיוניים עבור חברות שמחפשות ליצור סביבת עבודה תוססת ושיתופית, מכיוון שהם מספקים הזדמנויות ליצירת רשתות, שיתוף של מידע ובהתאם לכך גם חיזוק של קשרים עסקיים שיכולים להניב לכם בהמשך שפע של הצלחה.

לסיכום

פארק עתידים הוא לוקיישן מרכזי ומנצח לחברות הייטק המחפשות לפרוח בנוף החדשנות הישראלי. הפארק מציע מגוון מתקנים ושירותי תמיכה חדישים הכוללים עמדות ישיבה פרטיות, מתחם עבודה משותף, אולם כנסים, קרבה למקומות בילוי לצד אווירה קהילתית. חברות הייטק שיבחרו לעבוד בפארק עתידים יכולות ליהנות מסביבה שיתופית וחדשנית ביותר, כפי שניתן להתרשם מהתגובות האוהדות של מעסיקים ועובדים. בין אם אתה סטארטאפ או חברה מבוססת, פארק עתידים יכול לספק את המשאבים והתמיכה הדרושים לכם כדי להצליח בתעשייה.

נגישות