גאדג'טים משוכללים שישפרו את החיים שלנו

אין שום ספק כי העידן הדיגיטלי בו אנו חיים, שינה את העולם שלנו מקצה לקצה, והפך פעולות שהיו בעבר מורכבות ומסובכות להרבה יותר פשוטות. כיום כל המידע נגיש בפנינו, אנו יכולים לעשות יותר פעולות אונליין מבלי לצאת מהבית, וכמעט בכל תחום בחיים קיים פתרון חכם שהופך אותו לנגיש הרבה יותר. מעבר לדברים הבסיסיים והמוכרים כיום כמו הטלפון החכם או טלוויזיה חכמה, יש הרבה מאד גאדג'טים משוכללים וחכמים מאד שמשפרים את איכות החיים פי כמה וכמה. חלק מהם מתאימים לאנשים שעוסקים בתחומים ספציפיים כמו ספורטאים נניח, וחלק מתאימים לציבור הרחב וניתן לראות אותם בשימוש נרחב ביותר. אנו רוצים לעבור על הגאדג'טים המשוכללים ביותר, אלו שכבר היום הופכים את החיים שלנו להרבה יותר מהירים, פשוטים וקלים.

שעון חכם

השעון החכם הוא בלי ספק הכלי הנוח והמתקדם ביותר עבור ספורטאים כיום, ואין ספק שהוא גם מתאים לשימוש של אנשים שלא בהכרח עוסקים בספורט. שעון חכם איכותי מבצע ניטור של מדדים שונים בגוף כמו הדופק, החמצן בדם ואפילו מעקב אחרי המחזור החודשי אצל נשים, וכמו כן הוא מצויד כמעט תמיד במערכת GPS המאפשרת לנו למדוד את המרחק ולבנות מסלול לאימון גופני. כמובן שהשעונים גם תומכים בטכנולוגיות שונות וניתן להוריד אליהם שירים ולשמוע באוזניות ישירות דרך הבלוטוס'. אגב, יש שעונים לספורטאים חובבים שעושים כל מיני סוגים של כושר, ויש גם שעונים לענפים מקצועיים כמו שעונים שמתאימים לאצנים, צוללנים, שחיינים, רוכבי אופניים וכן הלאה. אם אתם מחפשים שעון ספורט איכותי, אפשר להשיג מבחר דגמים באתר Ronlight מהיבואן הרשמי של אחד המותגים המובילים בתחום חברת גרמין.

אזניות חכמות אלחוטיות

כבר לא צריך להסתבך עם כבלים ארוכים ומסורבלים, ואין צורך לחבר ולנתק את האוזניות ממכשיר הטלפון בכל פעם שרוצים להשתמש בהן או לאפסן אותן. האוזניות האלחוטיות פועלות באמצעות טכנולוגיית בלוטוס' ומאפשרות להזרים שמע ממכשירים שונים ישירות אליהן. זה נוח במיוחד עבור ספורטאים שרוצים להאזין למוסיקה במהלך הפעילות, וכעת לא צריכים להסתבך עם אוזניות מסורבלות (אגב, בעלי שעון חכם לא צריכים כלל את הטלפון אתם ויכולים להוריד שירים אליו ולהזרים ישירות אל האוזניות) וגם מתאים בהחלט לאנשי עסקים שצריכים לדבר בטלפון בתדירות גבוהה במהלך היום.

גאדג'טים משוכללים שישפרו את החיים שלנו

שואב אבק רובוטי

אין ספק שהדרך למכונה שדואגת לנו לסדר בבית באופן קבוע היא עדיין רחוקה, אבל כבר היום הפתרונות שקיימים הופכים לנו את החיים לנוחים הרבה יותר. הדגמים הבסיסיים ביותר שניתן למצוא בשוק כיום, מציעים לנו למעשה שואב אבק חכם שעושה את כל עבודת השאיבה בעצמו מבלי שנצטרך לתפעל אותו, ואפשר גם למצוא דגמים חכמים ומתקדמים הרבה יותר שאפשר לשלוט בהם דרך הטלפון, ואפילו כאלו שעושים שטיפה רטובה מעבר לשאיבה הרגילה של אבק ולכלוך.

משקפיים חכמים עם מצלמה

גאדג'ט מעניין שנראה כאילו נלקח מסרטי מדע בדיוני. באמצעות המשקפיים המיוחדים הללו אפשר לצלם את כל מה שאנו רואים, והרבה פעמים זהו אביזר שנמצא בשימוש אצל ספורטאי אקסטרים שרוצים לצלם את הפעילות מנקודת מבטם ללא צורך בצילום ידני. אנחנו ממש לא נתפלא אם בשנים הקרובות נראה יותר ויותר פיצ'רים חדשים המאפשרים שליטה בדברים שונים דרך המשקפיים, ולא רחוק היום בו נוכל בדברים השונים באמצעות העיניים שלנו בלבד.

אם כך, אלו הם כמה מהגאדג'טים המובילים שהופכים את החיים שלנו לנוחים יותר. בהחלט סביר להניח שעם הזמן נראה עוד ועוד דברים כאלו.

נגישות