כיצד לבנות נוכחות דיגיטלית ברשת?

בעידן של היום, כבר ידוע שנוכחות דיגיטלית היא חלק בלתי נפרד מניהול עסק. עם זאת, עסקים רבים עדיין לא בנו את הנוכחות הדיגיטלית הנכונה והאידיאלית ביותר בעבורם, מה שעשוי לפגוע בהכנסות העסק ובחשיפה ללקוחות חדשים.

כיצד ניתן לבנות נוכחות דיגיטלית, ומהם האמצעים הדרושים לכך? כל המידע במאמר שלפניכם.

אתר כבר יש?

אתר אינטרנט הוא נכס דיגיטלי בסיסי שכל עסק חייב, ולו כי מדובר בכרטיס הביקור שלכם מול הגולשים והלקוחות הפוטנציאליים. בניית אתר חייבת להיעשות באופן מושכל ומתוכנן, כשיש לבנות אסטרטגיית תוכן ממוקדת מטרה. כדי להופיע במיקומים הראשונים במנוע החיפוש, חשוב לבצע פעולות לקידום האתר, כשרצוי להיעזר במקדמי אתרים מומחים או בחברת קידום. שנמליץ? ובכן, חברת REGO היא חברה לקידום אתרים, שמקדמת לא מעט אתרים בארץ ובעולם. באתר החברה תוכלו לקרוא מידע נרחב בנושא, לרבות טיפים שימושיים ומדריכי קידום.

נוכחות בזירות של פייסבוק

עמוד עסקי בפייסבוק נחוץ עבור כל עסק, והקמת העמוד אינה כרוכה בעלות מסוימת (אלא אם כן תשכרו את שירותיו של בעל מקצוע בתחום שיתפעל אותו בעבורכם). העמוד העסקי יאפשר לכם לבצע קידומים ממומנים, תוך הגעה לקהלים חדשים שמתאימים למאפייני קהל היעד שלכם.

זירה נוספת וחשובה לא פחות היא הקמת קהילות. קהילה היא כיום זירה נהדרת לקידום ושיווק העסק באופן העקיף, והיא מאפשרת ליצור קהילה סביב נושא המותג. חשוב לומר שלא לכל עסק תתאים קהילה, ולכן יש לאפיין את הצורך שלכם ולפעול בהתאם.

לבנות נוכחות דיגיטלית ברשת

אינסטגרם

פלטפורמה נוספת שעשויה להועיל לכם מאוד היא האינסטגרם, ולו כי היא מאפשרת להגיע לקהלים שאינם נמצאים באופן עקבי בפייסבוק. האינסטגרם היא פלטפורמה לתמונות, כך שתכנים עמוסי מלל פחות יתאימו ואילו תמונות וסרטונים יהיו מצוינים – מה שאומר שזו פלטפורמה שאינה מתאימה לכל עסק.

אחד הפיצ'רים המצוינים באינסטגרם הוא הסטורי, שזה סטטוס שחשוף לעיני הגולשים ל24 שעות, ולכן הוא מאפשר גמישות בתכנים. כמו כן, הוא פיצ'ר מעולה לקידום, לכן מוטב לקחת זאת בחשבון.

גוגל לעסק שלי

ישנה אפשרות להוסיף את העסק לשירות העסקים של גוגל, מה שיגרום לעסק שלכם להופיע במפות של גוגל, ולהופיע במנוע החיפוש, לרבות כתובת, ברגע שלקוח פוטנציאלי יחפש אתכם.

 

כיום, ישנה חשיבות ניכרת ליצירת נוכחות דיגיטלית וקידום באינטרנט, ולו כי התקשורת מול בעלי עסקים ולקוחות מתקיימת בעיקר בזירה האינטרנטית. נסו למצוא את דרכי השיווק הדיגיטלי היעילות ביותר בעבורכם, כשרצוי להתייעץ עם בעל מקצוע שיסייע לכם לבנות נוכחות נכונה ומדויקת בעבורכם.