כל המידע על תמ"א 38, פינוי בינוי והתחדשות עירונית בישראל: הכירו את אתר מגדילים נדל"ן!

אם אתם רוצים להיכנס לתחום הנדל"ן וההתחדשות העירונית ולהכיר את כל המושגים החמים, או שאתם מעוניינים להוביל פרויקט פינוי בינוי בבניין שאתם גרים בו, האתר של מגדילים נדל"ן יספק לכם את כל המידע שאתם צריכים. במאמר שלפניכם תוכלו להכיר את אחד הפורטלים המובילים בארץ בנושא שוק הנדל"ן.

מפת האתר של מגדילים נדל"ן

לפניכם סקירה קצרה של מפת האתר והתוכן שתוכלו למצוא בו:

  • חדשות – כל החדשות החמות הקשורות לענייני נדל"ן והתחדשות עירונית בכל הארץ
  • פינוי בינוי – כל מה שחשוב לדעת בנושא פינוי בינוי כמו מידע על פרויקטים חדשים, פרויקטים שהושלמו ועוד.
  • תמ"א 38 – מידע וחדשות בנושא ועל פרויקטים חדשים וכאלו בתהליך יישום
  • מגדילים TV – סיקור מהשטח של עולם הנדל"ן וההתחדשות העירונית
  • משפט, כלכלה ושיווק – סקירת התחום מנקודת מבט משפטית, כלכלית ושיווקית
  • דיירים – עולם הנדל"ן וההתחדשות העירונית מנקודת המבט של הצד השני: הדיירים בבניינים
  • ברנז'ה – מידע וחדשות על אודות אנשים חשובים בתחום
  • דעות ופרשנויות – המקום של המקצוענים באתר לספר את דעותיהם ולדון בנושאים האקטואליים שבתחום

המקצוענים של מגדילים נדל"ן ילמדו אתכם הכול

אחד מחלקי האתר של מגדילים הוא "דעות ופרשנויות" – בדף זה תוכלו למצוא הרבה כתבות שכתבו מיטב המומחים של מגדילים נדל"ן – יזמים, שמאים, אדריכלים, עורכי דין ועוד אנשי מקצוע – ובהם הם מסבירים לפרטים את כל מה שצריך לדעת, וגם נותנים את דעתם על עניינים חמים בארץ ובעולם וכיצד הם משפיעים על הכלכלה ועל שוק הנדל"ן, כמו מאבקים פוליטיים, אירועי טבע, אינפלציות ועוד.

אצל מגדילים נדל"ן תמצאו את כל התשובות

באתר של מגדילים נדל"ן תוכלו למצוא מידע מלא בכל נושא שאתם רוצים בתחום הנדל"ן וההתחדשות העירונית – באילו ערים נפתחו השנה פרויקטים להתחדשות עירונית? מהם הטיפים החשובים ששמאים יכולים לתת לנו כשאנחנו מחפשים לקנות נכס? ומה נקבע בעניין ההחלטות בעיר המגורים שלכם שהועלו להכרעת בית משפט? את כל המידע הזה ועוד המון כתבות בכל מיני נושאים תוכלו למצוא באתר של מגדילים. המידע באתר נגיש וההתמצאות בו קלה מאוד, והמגוון הרחב של הכתבות, טורי הדעה ודפי המידע לא ישאירו אתכם עם שאלות שאין להן תשובה.

הפודקאסט של מגדילים נדל"ן

אם אתם אוהבים פודקאסטים ומתעניינים בנדל"ן, הפודקאסט "מתחדשים ומגדילים" הוא בדיוק בשבילכם. את הפודקאסט אפשר לשמוע מכל מקום ובכל שעה, כך שתוכלו להתעדכן בכל מה שחשוב בזמן הנסיעה לעבודה, במהלך האימון או כשאתם מבשלים ארוחה. לפודקאסט יצאו כבר מעל ל-25 פרקים, ובכל אחד מהם מתארח בעל מקצוע אחר הרלוונטי לתחום – עורכי דין, ראשי התוכניות להתחדשות עירונית בכל מיני ערים, מנכ"לים ויזמים, ובמהלך הפרק הם דנים בנושאים החמים הקשורים לפוליטיקה, לפריחת ההייטק והכלכלה, לשוק הנדל"ן ועוד.

עובדים עם הקהילה ובשבילה

אתר מגדילים הוא פורטל, וככזה יש לו קהילה תומכת ופעילה שתמיד דנה בנושאים החשובים, מספקת מקום טוב לייעוץ ולתמיכה ועוזרת לכל מי שמתעניין להיכנס לתחום ולהכיר אנשים החולקים איתם את הרצון והמוטיבציה לדעת את כל מה שחשוב בתחום הנדל"ן וההתחדשות העירונית.

סיכום

אתר מגדילים נדל"ן הוא אתר המספק מידע מקצועי, אקטואלי ורלוונטי לכל מי שמתעניין בשוק הנדל"ן, ברכישת נכסים או בהתעניינות בפרויקטים של התחדשות עירונית בכל רחבי הארץ. באתר תוכלו לקרוא על מכרזים, עליות וירידות במחירים, על כמות היחידות החדשות הנבנות בכל עיר ועוד מידע חשוב בתחום הנדל"ן.